Müşteri Yorumları

5 7 votes
Bizi Değerlendirin
Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Umut
Umut
11 ay önce

Oncelikle şüpheyle bukhatv hizmetini satın almıştım. Ama bekledigimin çok üstünde performans ve hızlı destek hizmeti verdiler. Herkese tavsiye ederim. Bircok arkadaşımda benden sonra paket aldı. Onlarda cok memnun. Kesinlikle pişman olmazsınız.

hasan
11 ay önce

kalite olarak kanal sayısı olarak iletişim olarak 1 numara yaklaşık 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum. arkadaşıma da aldırdım. başka yere bakmanıza gerek yok doğru adres burası.

Gokhan
Gokhan
10 ay önce

Özellikle görüntü kalitesi olarak; şu ana kadar kullandığım en iyi IP TV diyebilirim. Oluşan sorunlar kısa süre içersinde çözümleniyor. Tavsiye ederim.

Yıldırım
9 ay önce

2 senedir kullanıyorum çok memnunum. Bu dönem de devam edeceğim. Herhangi bir sorunda anında dönüş yapılıyor. Çok ilgililer. Tavsiye ederim.

Oktay
8 ay önce

Kesinlikle tavsiye ederim.Çok ilgili ve çözüm odaklılar .Güvenebilirsiniz.Bıkmadan usanmadan ilgileniyorlar :))Yayınlar kaliteli daha ne olsun ..

Miraç Mustafa Demir
Miraç Mustafa Demir
8 ay önce

Yaklaşık 3 senedir kullanmaktayım eşe dosta herkese tavsiye ederim sorunsuz çalışmaktadır. Arkadaşların ilgi ve alakaları içinde ayrıca teşekkür ederim

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
× WHATSAPP