Müşteri Yorumları

5 7 votes
Bizi Değerlendirin
Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Umut
Umut
2 yıl önce

Oncelikle şüpheyle bukhatv hizmetini satın almıştım. Ama bekledigimin çok üstünde performans ve hızlı destek hizmeti verdiler. Herkese tavsiye ederim. Bircok arkadaşımda benden sonra paket aldı. Onlarda cok memnun. Kesinlikle pişman olmazsınız.

hasan
2 yıl önce

kalite olarak kanal sayısı olarak iletişim olarak 1 numara yaklaşık 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum. arkadaşıma da aldırdım. başka yere bakmanıza gerek yok doğru adres burası.

Gokhan
Gokhan
2 yıl önce

Özellikle görüntü kalitesi olarak; şu ana kadar kullandığım en iyi IP TV diyebilirim. Oluşan sorunlar kısa süre içersinde çözümleniyor. Tavsiye ederim.

Yıldırım
2 yıl önce

2 senedir kullanıyorum çok memnunum. Bu dönem de devam edeceğim. Herhangi bir sorunda anında dönüş yapılıyor. Çok ilgililer. Tavsiye ederim.

Oktay
2 yıl önce

Kesinlikle tavsiye ederim.Çok ilgili ve çözüm odaklılar .Güvenebilirsiniz.Bıkmadan usanmadan ilgileniyorlar :))Yayınlar kaliteli daha ne olsun ..

Miraç Mustafa Demir
Miraç Mustafa Demir
2 yıl önce

Yaklaşık 3 senedir kullanmaktayım eşe dosta herkese tavsiye ederim sorunsuz çalışmaktadır. Arkadaşların ilgi ve alakaları içinde ayrıca teşekkür ederim

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
× WHATSAPP